A 2010. év pályázatainak elbírálása

2010. év kiértékelt pályázatai

Az alapiskola alsótagozatosainak irodalmi pályázata
Gablyasz Dani Verses illusztrációk
Homolya Krisztina Versek
 
Az alapiskola felsőtagozatos diákjainak tematikus pályázata
1. Szaniszló Eszter Mit iszunk
 
A gimnázium diákjainak tematikus pályázata
1. Szaniszló Eszter Mit iszunk
2. Blatník Teodóra Az állatok tájékozódása
3. Kekeňák Lúcia Mit iszunk
4. Jakab Viktória Ultrahang a természetben és a gyógyászatban
5. Blatník Teodóra Lovasterápia
 
A gimnázium diákjainak prezentációi
1. Nagy Dávid Méz – a méhészet szépségeiről…
Pelsőc – történelmi visszapillantás
2. Csajka Erika Radványi Géza
 
A gimnázium diákjainak irodalmi pályázata
1. Szalacsi Tamás Hosszú tél – elbeszélés
2. Tóth Nikolett Hazug Nap. A felhő és a szürke megfigyelő – elbeszélések
3. Szilagyi Hajnalka Versek
 
Az alapítvány elnökének különdíja
Pribék Gábor Transz-akció (kisfilm)
 

A 2009. év pályázatainak elbírálása

A 2009. év kiértékelt pályázatai

Az alapiskola alsótagozatosainak irodalmi pályázat
Horňák Lilianna Teréz A diófa (mese)
Lukács Krisztina Zsófia B betű, Naptündér…(versek)
 
Ésszék, szakdolgozatok
Szeles Péter Csillagászati megfigyelések Jánokon (tudományos szakdolgozat)
 
A gimnázium irodalmi pályázata
1. Dudás Bálint Nyomokban földimogyorót tartalmaz (elbeszélés)
2. Molnár Zsóka Ha megérint a természet (elbeszélés)
3. Szalacsi Tamás Az idegen (elbeszélés)
 

A 2008. év pályázatainak elbírálása

2008. év kiértékelt pályázatai

Az alapítvány logójának megtervezése
Győztes pályamű Pribék Gábor
 
Az iskolát bemutató általános kiadvány és multimédiális prezentáció megalkotása
Győztes pályamű Tóth Flóra és Bók Anita: Az iskolát bemutató kisfilm
 
Fényképtár az iskola életéből
Győztes pályamű – Alapiskola Hanesz Júlia: Fényképtár az alapiskoláról
Győztes pályamű – Gimnázium Tisza Balázs: Fényképtár a gimnáziumról
 
Irodalmi- és illusztrációs pályázat
1-3. évfolyam 1. Lukács Zsófia: A fa
  2. Ténai Krisztina: A két pórul járt medvebocs
  3. Tóth Katalin: A virágcserép
  4. Kovács Klára: A dió
  5. Garay Gábor: A róka ás a holló
4-6. évfolyam 1. Urbán Ádám: Horog Kapitány
  2. Hanesz Zoltán: A tenger dugója
  3. Garamszegi Viktor: Egy Föld körüli út
Gimnázium Tóth Flóra és Bók Anita: Ősz van